Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Cub Cadet 524 SWE

Další nabídky obchodů (39)

Alternativní produkty

VeGa 1101 LUX

VeGa 1101 LUX

od 28 120 Kč (49 e-shopů)

Husqvarna 5524 ST

Husqvarna 5524 ST

od 27 900 Kč (2 e-shopy)

MTD ME 66

MTD ME 66

od 24 990 Kč (5 e-shopů)

Lumag SFR - 65

Lumag SFR - 65

od 16 990 Kč (11 e-shopů)

Další od:

Logo Al-ko
Další sněhové frézy CubCadet

Cub Cadet 524 SWE - Specifikace

Zařazení

Dvoustupňová sněhová fréza

Výrobce

CubCadet

opravit

Typ frézy

Typ frézy

dvoustupňové

opravit

Power steering

Power steering

ano

opravit

Elektrostart

Elektrostart

ano

opravit

Otočný komín

Otočný komín

ano

opravit

  Jeden z nejluxusnějších strojů této velikosti na trhu. Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti přerušení jízdy je zajištěno čtyř směrným joystickem přímo na ovládacím panelu. I tento nejmenší příslušník řady Cub Cadet je vybaven vyhříváním rukojetí a velice sofistikovaným systémem posilového řízení – pomocí dvou prstů bude váš stroj plně pod kontrolou!   Technické parametry:   Motor: Cub Cadet ThorX 70 OHV, 208 cm3, 4-takt Výkon (pracovní otáčky): 3,9 kW/5,3 HP Výkon max: cca 5,0 kW/6,9 HP Šířka záběru (cm): 61 Nastavitelná výška záběru: ano Pojezd: ano Rychlost vpřed/vzad: 6/2 Kola/vzorek: 15 x 5”, X-Trac Průměr...

celá specifikace

Recenze Cub Cadet 524 SWE

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 28. února 2018

PRODUKT ROKU 2017

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2017, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz
Ověřený zákazník SILEX

Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2017

Zakoupeno v SILEX

80%

Doporučuje produkt
 • Sněhovou frézu jsem ještě nepoužil, tak nevím co mám popisovat

Kvalita provedení: Dobrá
Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 1. března 2017

PRODUKT ROKU 2016

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2016, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz
Ověřený zákazník SILEX

Ondřej Calta

Přidáno: 2. února 2017

Zakoupeno v SILEX

100%

Doporučuje produkt
 • Kvalitní zpracování, materiály, perfektní funkčnost, bezproblémové startování (230V nepoužívám, na šňůru 1-2 zátahy a frčí, fréza je umístěna v teplotě cca 0C). Odhoz cca 8-12m můžu potvrdit, plastový komín nenamrzá, ovládání velmi dobré, vyhřívání úžasné při -10C a méně. Motoricky působí dojmem většího objemu (kroutící moment slušný) až na výjimky se nedusí, chod motoru pravidelný.
 • Při letošním velkém přídělu relativně vlhkého sněhu se v 50cm 3dny slehlého sněhu prokluzují kola, nelze souvisle postupovat vpřed díky nízko uložené převodovce. Mít tuto zkušenost, vyberu min. o řadu větší. Na druhou stranu je to o stylu práce. Problém je především první průnik souvislou vrstvou, další částečný překryv OK. Musím upozornit, že toto se patrně netýká kvalitních zpevněných ploch, pokud uklízíte čerstvý sníh, který ještě nestačit zreagovat-přimrznout k podkladu.

Při rozhodování zda ušetřit pár tisíc (5-7) za neznámou asijskou značku nebo si připlatit za osvědčenou produkci, jsem nakonec sáhnul hlouběji do kapsy a ani vteřinu po začátku používání jsem nelitoval. Funkčně bez výhrad, investice nelituji a tento výrobek vřele doporučuji. Ve stejné kategorii se jedná o špičku produkce, se kterou vás bude práce bavit. Konkurenční výrobky, které jsem na rozdíl od této frézy viděl osobně nedosahují srovnatelné úrovně zpracování a v poměru cena/kvalita/užitek jsou předražené, byť v absolutní ceně např. o 5tis. Kč levnější.

Kvalita provedení: Výborná
 • Je tato recenze užitečná?
 • Ano (4)
 • Ne (2)
Ověřený zákazník domacitechnika.cz

Marek

Přidáno: 23. ledna 2017

Zakoupeno v domacitechnika.cz

100%

Doporučuje produkt
 • cena-za 20990,- je to asi nejlevnější co je na trhu s výbavou
 • vyhřívané rukojeti-fakt super
 • Joistick na ovládání komínku jak ve směru výhozu tak do dálky-"jednou rukou"
 • elektrický startér na 220V - člověk strčí prodlužku a zmáčkne tlačítko... rychlejší než strat auta :-)
 • no člověk vždy porovnává - rodiče maj frézu od husqarny-za 43000,- vůči tomu je to neporovnatelné v tom v uvozovkách jednou rukou ovládání. Pokud s CUBCadet potřebujete otočit komínek výhozu zprava do leva a obráceně, tak je to na 1,5ruky-jednou to prostě občas nedáte... Asi převody - nevím-na Husqarně to jde opravdu 1.prstem... Ale byla o 23tis dražší...

Ale pokud to porovnám i s tou frézou za 43k - pravda tuhle mám 14dní a rodiče tamtu 5let - tak je to dooooosti srovnatelné - navíc-vyhřívané rukojeti rodiče nemaj. A to že ten komínek jde hůř-ostatně o tom už tu dosti lidí psalo - tak to prostě je a je to daň za malou cenu. když vidím soouseda, jak točí kličkou sem a tam-tak tenhle joistick jde rychle-a když to nejde-jen zastavíte a přehodíte oběma rukama-popřípadě jen trošku-absolutně lehce pomůžu druhou ruku přímo pohybem komínku. jak je komínek uprostřed-tak to jde docela dobře... vzdálenost odhozu jde korigovat docela dobře joistikem - bez nutnosti zastavování frézy-takže jak se blížím ke kůlně plynule snižuju odhoz až na konci hází féza tak 50cm před sebe.. Není to asi pro dámy o 40kg - chce to trošku síly-ale zkoušela to i holka 15let-a dala to-pravda po 2hodinách frézování by už asi nebyla tak nadšená..
Nicméně-frézu přivezli přesně v den, kdy začínala kalamita v Jablonci-fréza si s touto zkouškou poradila bez debat - a jela každý den cca 2hodiny na plno! Podařilo se mi ji skoro 3x zastavit - no popravdě se nezastavila-jen vrněla dosti nelibě když jsem zajel do 50cm závěje od traktoru - ale stačilo jen vypnout pojezd a fréza si dál házela naplno a jak se prokusovala sněhem tak jsem jen popojížděl. To co bych házel lopatou a hrablem tak 8hodin-dala pod hodinu-ale to jsem si i hrál a frézoval to co se nemusí .-) /pro popelnici vyfrézovené 2m čtverečné a tak/ Proto opravdu když srovnám s frézou co maj rodiče za 43k-tak je to v podstatě to samé.. uvidíme, co bude fréza dělat za 5let - ale i kdyby odešla-tak ona ta Husqarna také 10let myslím nepojede.... Takže za sebe a zkušenosti s frézou rodičů-dobrý kup-neměnil bych a doporučuju.

Kvalita provedení: Výborná

» Všechny recenze produktu (53)

Vývoj ceny Cub Cadet 524 SWE

Můžete koupit ve 16 slovenských obchodech: Cub Cadet 524 SWE od 799 € (20 542 Kč)