Lumag SFR - 65

77 kg
6 HP
benzínové

• , zakoupeno v Digiboss

• Prozatím jsem s jejím používáním velmi spokojen. Splnila mé očekávání.
    • Nic.

Ovládání jednou rukou
Vyhřívané rukojeti
Elektrický start
Sněhové řetězy

Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch
Pohodlné spouštění elektrickým startérem
Robustní přihrnovací šnek, odhoz sněhu až 15 metrů
Výhoz 180° plynule stavitelný ruční klikou
Stavitelné kluzné lyžiny pracovní výšky
LED-pracovní světlo a zapínatelné vyhřívané rukojeti
Včetně sněhových řetězů

Výrobce:
LUMAG GERMANY

• Kvalita zpracování.
    • Parametry-záběr,výhoz,výkon motoru.
    • Vybavenost-LED světlo,řetězy,vyhřívané ruk.,el starter.
    • Zajištěný servis.

Pěkná,solidně vypadá,německá výroba i když na starteru
    je Made in china, ale jsem dnešní a oceňuji,že tuto nálepku
    nesundali.
    Vzhledem k výbavě je cena velmi slušná.
    Zakoupil jsem:
    Lumag CZ(České Budějovice),kde se provádí i servis.
    Při objednávce jsem se setkal s velmi
    vstřícným a korektním jednáním.
    Cena za dopravu spíš symbolická.

• , zakoupeno v Digiboss

• Prozatím jsem s jejím používáním velmi spokojen. Splnila mé očekávání.
    • Nic.

• Made in Germany
    • Kvalita spracovani
    • Vykon
    • Servis
    • Dostupnost dilu

1.Bydlim vysoko v horach a tak jsem zvazoval koupi snehove frezy jelikoz uz sousede si ji poridili dlouho jsem vybiral cetl rady sledoval testy a zjistoval jak poznat kvalitni frezu na internetu i u prodejcu.A nakonec sem dosel k snehove freze Lumag SFR 65 .1 co mne natchlo ze to delaji v Nemecku zadna China pak jsem zacal vice badat co se tyce servisu a dilu,ktera je uz na nasem trhu dostatecna.Pak jsem se sel podivat na ni osobne jestli je material dost odolny a kvalitni hlavne prevodovka,tunel,noze vse v poradku.Tak jsem to koupil a zacala druha faze
    2.V provozu super startuje,motor zadny problem,vykon staci nekteri vyrobci udavaji jmenovity vykon to je vykon ktery ma motor ale realny vykon ktery vyuzivate je pri nastavenych otackach napr.motor ma 10Hp ale pri nastavenych max otackach 3600 za min je vykon jen 8Hp pozor na to.Jinak to hlavni odklizeni snehu super jelikoz zaber je jen 62 a vykon dost velky nezahlcuje se komin i pri mohrem snehu cim vetsi zaber tim vic se zahcuje komin soused ma snehovou frezu se zaberem 72 cm a pri mokrem snehu ma problemy vyhazet snih velky napor snehu do komina pro porovnani sousede maji tyto snehove frezy
    MTD OPTIMA ME 66 a Cub Cadet 530 SWE cena uplne nekde jinde proste hold se hodne plati za znacku.Urcite jsou lepsi o neco nez Lumag ale delali jsme zatezovy test spolecne a vsichni jsme koukali co lumag dokaze za ty penize super vsichni jsme uznali ze za tu cenu super stroj a na domaci pouzivani vystaci freza za 15 000kc a nemusi byt za 45 000kc zbytecne.Jinak ji mam uz 3 roky a funguje