Nejnovější recenze ze sekce Sněhové frézy

Ověřený zákazník GARTEKO Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2010

Zakoupeno v GARTEKO

Sněhová fréza mi byla prodejcem doporučena.
Hodnotit budu až v Orličkách napadne sníh.
Zatím stojí doma, dívám se na ni a líbí se mi.

VeGA 1102 LUX

VeGA 1102 LUX

Přidáno: 6. listopadu 2010

Zakoupeno v mamtechnika

• Cena a doporučení známého. Dále elektrický startér, motor se zdá být spolehlivý. Uvidíme po sezoně
  • Zatím nevím

Výkonná fréza za dobrou cenu. Hodně servisních míst a dostupnost náhradních dílů.

Přidáno: 11. října 2010

• Výkon motoru
  • spolehlivost
  • vybavenost
  • zatím jsem spokojen

Plná spokojenost

Přidáno: 7. října 2010

• Frézu jsem si koupil a také mi ji přivezli až domu. Nechal jsem ji přes noc v kůlně kde byly 4stupně (Krkonoše). Ráno bez problému naskočila. Ještě jsem ji nezkoušel na sněhu, ale vypadá propracovaně.

Kvalita

VeGA 651 ST

VeGA 651 ST

Mumijka Mumijka

Přidáno: 6. října 2010

(naposledy upraveno 15. prosince 2010)

• Naprosto dostacujici, super cena, vykon slusny.

Naprosta spokojenost, pouzivam nyni denne v Liberci, kde mame pres pul metru snehu. Prvnich par startu bylo s problemy - pravdepodobne chyba na strane uzivatele, nebot jsem si musel trochu pohrat s nastavovanim sytice a paliva. Nyni jiz naprosto super, na prvni natazeni chytne a funguje jak hodinky. Skvely pomocnik za dobrou cenu. Doporucuji tomu, kdo nechce zazit odhazovani snehu hrablem, ktere je unavne a zdlouhave. Navic pokud je snih lehky - prasan, dohoz snehu je pres 10 metru. Dekuji obchodu MaM technika za bezproblemovy nakup.l

VeGA L-56

VeGA L-56

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2010

Zakoupeno v 123shop.cz

• lehký levný snad budu s tímto výrobkem spokojen
  • zatím nevím

cena proti ostatním
zatím žádné
ještě ho nemám
až ho vyzkouším třeba budu doporučovat
zatím nevím
nevím

MTD ME 66 T

MTD ME 66 T

Ověřený zákazník GARTEKO Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2010

(naposledy upraveno 1. října 2010)

Zakoupeno v GARTEKO

na trhu není mnoho pásových fréz
dotazníkem jsem překvapen když nic nemám

Přidáno: 1. října 2010

• USA, cena
  • čína cena

měl jsem možnost si osahat MTD a HEcht. Rozdíl čínského Hechtu a MTD je 12 000 a 16 000 tisíc. MTD silné plechy, pořádná kola. MTD jsem si koupil, startování bez problém (zatím nemrzne :-)

Přidáno: 30. září 2010

• čína

měl jsem možnost si frézu osahat a vyzkoušet v porovnání s MTD M 66 a MTD ME 66. Nejsem odborník, ale na první pohled byl rozdíl v kvalitě. Síla materiálu, manipulace, pneumatiky, jednoduchost startování...

MTD M 61

MTD M 61

Přidáno: 22. září 2010

• Krásný a propracovaný stroj, pořádný materiál.

Stroj mám pár dní, i když ještě nebyl na sněhu jsem s ním spokojený. Předtím jsem měl frézu Hecht, plast, byla vidět nekvalita na první pohled. Hrozně jsem se u Hechtu vyvztekal.
Poradili mi, koupil jsem to na prodejně Namir. Doporučuji, až budu mít zkušenost na sněhu napíšu.l

Přidáno: 22. září 2010

• Právě jsem si ji koupil, jsem spokojená! MTD frézy prý nejsou z Číny a cena je stejná. P5íbuzný má podobnou a je spokojený.

Příbuznu má podobnou frézu taky od MTd. Je sní spokojený, mě ji přivezli dnes. Výborně jezdí, vypadá dobře. Jsem nadšený. Koupil jsem si ji od firmy z Prahy 6 Namír - spokojenost. Je jen o málo dřažsí než čínský stroj. Jedno mínus - ještě jsem ji nezkusil na sněhu.

Přidáno: 22. září 2010

• Výborná fréze, právě jsem si ji pořídil. Krásně jezdí, dobré ovládání!

Vše pro, jen jsem ji ještě nevyzkoušel na sněhu :-( . Měl jsem ale jinou frézu od MTD a z tou jsem byl také spokojený. Pořídil jsem si od firmy na Praze 6 myslím Vokovice. Dobře poradili, skojenost.
Nedoporučoval bych Čínské frézy, rozdíl je cca 3 tisíce.

tata6 tata6

Přidáno: 19. září 2010

• Pásy vyjede všude
  • Možnost vypínání pojezdu jednoho nebo druhého pásu
  • El. startér
  • Světlo
  • Převod na šnek
  • Zajišťovací kolíky

Malá životnost šnekového kola v převodu na šnek,po výměně v záruce za mosazné,vše vpořádku.
Doporučuji vyměnit kovové kolíky zajištění šneku za hliníkové,předejde se poškození převodky.

Ověřený zákazník EOD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2010

Zakoupeno v EOD.CZ

• lehký, snadné ovládání. Další informace můžu poskytnout až po použití
  • trochu nejasný návod na kompletaci a některé bez technických údajů, další až po použití

Tento výrobek mě zaujal svou poměrně nízkou váhou, snadnou manipulaci, velkým rozsahem rychlosti. Další Vám můžu poskytnout až po použití. Cena je přijátelná

MTD ST 380 D

MTD ST 380 D

Přidáno: 19. července 2010

• spolehlivý stroj, který se v zimě určitě neztratí
  • dobrá stabilita, ještě lepší výkon
  • robustní, takže si poradí i s velkým množstvím sněhu
  • velká šířka záběru

Tuto sněhovou frézu zatím nevlastníme, pouze si ji během zimy půjčujeme od sousedů. Plochy, které potřebujeme zbavit sněhu nebývají zrovna malé a s touto motorovou frézou je to úplně jiná práce než s lopatami. Stroj se dá snadno nastartovat a spolehlivě funguje i za velmi nízkých teplot. Dále je stabilní a na to, že na pohled vypadá poměrně robustně a masivně nevyžaduje žádnou sílu k tlačení (díky pojezdu vpřed) takže díky snadné obsluze zvládám odklízet sníh i já. Šířka záběru je přes půl metru (přesněji řečeno 56 cm), takže práce jde poměrně rychle od ruky.Komín je otočný o 180 stupňů, takže si sami můžete určit dopad sněhu. Kola mají hlubší vzorek, což ještě více usnadní komfort práce. Pokud budeme na letošní zimu pořizovat vlastní frézu, tak tohle bude jeden z horkých kandidátů.

Přidáno: 15. února 2010

• dobré startování
  • pásová
  • splňuje očekávané výkony
  • dobrý poměr cena / kvalita
  • před uvedením do provozu je potřeba:
  • dotáhnout šrouby (povolené)
  • namazat pohyblivé části
  • seřídit táhla a ovládání komínku

celková spokojenost s výrobkem
funkčnost dobrá
výkon dobrý

Přidáno: 9. února 2010

• super benzínová mašinka
  • vyborní jak na sněhu, tak na mokru dokonce na ledě
  • použtí pásů místo kol, proto dobrá ovladatelnost
  • 4 taktní motor s rozvody OHV, tomu dávám velké plus
  • má 8 rychlostí celkově
  • startování elektrcké (elektrospouštěč)
  • velká šířka záběru, což je pro chodník dostačující (60 cm)
  • menší výkonové parametry

Tady tu skvělou mašinku máme v práci prvním rokem a myslím, že za tuto zimu už je velce dobře zajeta!!!
Udržbář naší firmy si frézu na sníh nemůže vynachválit, velice výborné jsou pásy místo kol, tak mašinka vyjede vše, dokonce perfektně se prokouše do prudkého kopce, kam se každá jiná mašinka nedostane, nebo jen s problémy!
Spotřeba benzínu optimální, akorát se mi teda moc nezdají ty výkonové parametry. Jinak bych z pohledu vizuálního tak i z praxe, kde jsem si frézku i vyzkoušel, posoudil velice kladně a stopro bych doporučil všem udržbářům špatně přístupných míst!!!

Hecht 9401

Hecht 9401

Přidáno: 30. ledna 2010

Zakoupeno v mamtechnika

• Perfektní pomocník,zvláště letos !!!
  • nevímo nich-zatím

• Usnadní práci
  • Lehce se ovládá
  • Dobrá spotřeba
  • Pěkná cena

Tuto prézu jsme kupovali před letošní zimou a zatím se nám velmi hodí. Díky letošnímu sněhu jsme ji mohli vyzkoušet a můžeme potvrdit její spolehlivost. Je výkonná a spotřeba je velmi dobrá. Možnost nastavení výšky řídítek. I díky přijatelné ceně nás přesvědčila ke koupi. Můžeme doporučit. Hodí se na větší plochy. Dáváme 100%

Přidáno: 27. ledna 2010

Zakoupeno v mamtechnika

• cena v porovnání s podobnými výrobky
  • snadné ovládání, dobrý výkon i mokrém sněhu

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]