Nejnovější recenze ze sekce Sněhové frézy

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. standal

Přidáno: 19. srpna 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• chyby v textu českého montážního návodu, špatně čitelné některé montážní obrázky, chybí některé důležité informace ke zprovoznění stroje ( vyrobeno v Číně)

dobrá cena na stroj s elektrostartem a vlastní baterií
Těším se na první větší sníh !!!

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. dubna 2023

(naposledy upraveno 13. dubna 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vybral jsem si jiný produkt,než ten ,který jsem dostal.

Lumag SFR65N

Lumag SFR65N

Ověřený zákazník AZTechnika.cz Štefan

Přidáno: 15. února 2023

Zakoupeno v AZTechnika.cz

• Po namontování říditek a komínu a po nalití provozních kapalin, motor krásně chytil. Velký výkon na tak malou frézu. Těch 15 metrů to fakt dalo. Luxusní ovládaní jednotlivých funkcí. Fakt výborná investice. Už jen čekat na další příval sněhu.

Po rozbalení frézy z přepravní krabice, jsem zjistil, že 2 ks šroubu M10 bylo narváno nakřivo v závitu. Po přečištění závitu závitníkem, šli šrouby krásně našroubovat rukou. Návod na montáž je dost nesrozumitelný, moc přeplácaný. Netechnický typ si s tím neporadí. Stačilo napsat krátce a stručneji. Označovací nálepky světla a vyhřívaní rukojetí byli přehozené.

Dedra DED6983

Dedra DED6983

Ověřený zákazník Promistry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. února 2023

Zakoupeno v Promistry.cz

zatím spokojenost , pro okamžité odklízení čerstvého sněhu ideální

Riwall PRO RPST 6172

Riwall PRO RPST 6172

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz LuckyMiry

Přidáno: 8. února 2023

(naposledy upraveno 8. února 2023)

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Dostatečný výkon i v horském prostředí
  • 6 rychlostí vpřed a 2 vzad
  • manuální i elektrostart (na 220 V)
  • vyhřívané rukojeti
  • Zatím jsem na nic nepřišel.

Koupili jsme frézu u autorizovaného prodejce, což má nesporné výhody při reklamacích a servisu, včetně možnosti prodloužené záruky.
Fréza přišla již smontovaná. Stačilo nalít benzín a olej, a vyrazit do sněhu.

HECHT 9334 SQ

HECHT 9334 SQ

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. února 2023

• Údajně velký výkon
  • Skutečný výkon neodpovídá očekávání

Po prvním frézování cca 10minut mi praskl řemen šneku, reklamace neuznána neb řemen je spotřební materiál.
Po roce druhé frézování, opět po deseti minutách praskl řemen šneku i pohonu. Reklamace neuznána neb řemeny jsou spotřební materiál podléhající opotřebení. Prý stroj přetěžuji a nechávám běžet na volnoběh. Nicméně oprava zdarma.
A je opět rok pryč a je tu sníh, bohužel již vypršela prodloužená záruka. Po deseti minutách se z řemenice kupodivu opět kouří....Reakce prodejce a servisu - řemeny jsou spotřební materiál, reklamaci vám nikdo neuzná. Chcete placenou opravu (výměnu řemenu)???
Od Hechtu už nechci nic...stroj si hodím ze stráně sám

VeGA 651e

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz M.Z.

Přidáno: 2. února 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím nemohu objektivně hodnotit, frézu jsem sestavil a vyzkoušel. Teď čekám na sníh.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

AL-KO Snow Line 46 E

AL-KO Snow Line 46 E

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Luboš Dědauštvánlety

Přidáno: 30. ledna 2023

(naposledy upraveno 2. prosince 2023)

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• V této cenové relaci nejlepší na trhu.

Frézu používám na rovném travnatém terénu.
Spodní část jsem upravil, aby se fréza nezarývala do země.
Po této úpravě jsem spokojen!

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Marek

Přidáno: 29. ledna 2023

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Mokrý sníh cca 35 cm fréza spolykala s obtížemi, musel jsem jej odhazovat na několikrát
  • Vzdálenost odhozu opravdu obrovská
  • 4 rychlosti při pojezdu vpřed
  • Poměrně jednoduché uvedení do provozu, stačilo si přečíst manuál a stroj chytl na první zátah startovací šňůry
  • 2 litry oleje na první výměnu po 5ti hodinách prvního provozu bylo součástí balení, navíc byl od prodejce již stroj olejem naplněn, zřejmě zkušební provoz na prodejně po montáži
  • Fréza se ani jednou po 3 hodinách provozu v mokrém sněhu nezacpala, se sypkým sněhem to půjde jedna radost
  • Jednoduché ovládání pro směr a vzdálenost odhozu sněhu
  • Jednoduché startování, pumpička na palivo, sytič, želva-zajíc, obdobně jako u zahradní sekačky
  • Horší manipulace při zatáčení
  • Pomalá zpátečka jen 2 rychlosti
  • Možná zbytečně velká spotřeba benzínu, ale je pravda, že jsem ji nešetřil
  • Problém s větším vrstvou mokrého sněhu, ani na nejnižší rychlost fréza najednou sníh neodhodí, musí se s ní popojíždět na několikrát nebo na půl záběru

Celkově jsem s frézou spokojen, je sice trošku hůře ovladatelná, ale výkon stroje to určitě nahradí. Zatím jsem ji zkoušel pouze jednou po dobu 3 - 4 hodin. Nemohu více hodnotit. Čas ukáže nedokonalosti, ale moc jich podle mne nebude.

Ověřený zákazník AZTechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2023

Zakoupeno v AZTechnika.cz

• Skvěle funguje i v mokrém sněhu
  • Silný motor
  • Lehká - operativní a přitom výkonná
  • Odhoz sněhu dostatečně daleko
  • Odhozový komín se neucpává ani při mokrém sněhu
  • Dobře chytá
  • Výborný poměr cena/výkon
  • Pomalá zpátečka

Mám za sebou cca 2hodiny zkušebního provozu a zatím jsem naprosto nadšen. Při výběru jsem dal na recenze o dobrém fungování frézy v mokrém sněhu a zakoupil produkt od do té doby pro mne neznámé značky a neprohloupil jsem.
Když jsem po doručení dokončil montáž frézy, zrovna začínalo do sněhu venku pršet a v těchto podmínkách jsem frézu 2 hodiny "trápil" ve hromadách mokrého sněhu, ale byla skutečně k nezastavení! Díky své hmotnosti je fréza velmi operativní, rychlá a velmi snadno se ovládá. Po letech ztrávených s lopatou je práce s tímto strojem svátek. Ani jednou během dvou hodin práce v mokrém sněhu jsem nemusel čistit výhozový komín - neucpal se. Prostor kolem šneku jsem sice několikrát čistil, ale spíš pro svůj dobrý pocit, než z důvodů, že by to bylo bezpodmínečně nutné a fréza by nějak výrazně hůře pracovala...Práce na zpevněném povrchu (asfalt, dlažba) je skutečně za odměnu. Já odklízel sníh z 90% na nezpevněných površích(štěrk, makadam, trávník), ale i tak byla práce s frézou bezproblémová. Může se stát, že šnek sem tam nabere nějaký kamínek, ale přežije to bez úhony. Na větší kameny je samozřejmě zapotřebí dávat pozor - ty by mohly způsobit poškození šneku, nebo lopatek na vyhazovací vrtuli.
Je to lehký stroj, takže práce ve "zhutněném sněhu" - hromadách nahrnutých pluhem je samozřejmě obtížnější, ale ani v těchto podmínkách fréza rozhodně nekapitulovala a s vysokými hradbami se nakonec i když po nějaké chvíli a vícero pokusech popasovala se ctí.
Tam kde je sníh už hodně utlačený - ujetý, nebo mokrý sníh spadlý z vysoké střechy se samozřejmě lehké fréze už nedaří zakusovat do materiálu a jezdí spíš po povrchu, což je ovšem díky hmotnosti a konstrukci stroje naprosto pochopitelné.
Jedinou výtku mám snad ke zpátečce - ta má sice 2 rychlosti, ale obě dost pomalé, což je trochu kontrast k jinak velmi operativnímu a rychlému stroji. Ovšem díky tomu, že je fréza tak lehká, dá se při potřebě rychlejšího couvání stroj potáhnout na zpět manuálně, což jde na rovném povrchu naprosto bez problémů.
Celkově se strojem zatím naprostá spokojenost a nejlépe utracené peníze za dlouhou dobu. Poměr cena výkon vynikající. Zatím nedokážu posoudit jak na tom bude stroj s celkovou výdrží. Ale jestli bude i celkově fréza stejně nekompromisní a "nezastavitelná" jako při prvním náročném zkušebním provozu, pak si rozhodně nebude nač stěžovat.

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Vladimír

Přidáno: 30. prosince 2022

(naposledy upraveno 30. prosince 2022)

Zakoupeno v Českázahrada.cz

Zatím není moc odzkoušená, ale vypadá dobře.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2022

(naposledy upraveno 29. prosince 2022)

• Dobré zboží

DAKR SF 70 pro pohonné jednotky FD-2, FD-2H, FD-3, FD-5 a Panter RZS

DAKR SF 70 pro pohonné jednotky FD-2, FD-2H, FD-3, FD-5 a Panter RZS

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. prosince 2022

(naposledy upraveno 28. prosince 2022)

• Nic.
  • Konstrukční paskvil, ošizený jak jen to šlo. Pokud by se daly použít papírové komponenty, Dakr by je tam určitě dal. I Číňan by se za to styděl.

Detailní recenzi jsem napsal na google recenze Dakr, včetně fotek a odůvodnění.

Ověřený zákazník Eurohity.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2022

Zakoupeno v Eurohity.cz

• super stroj za rozumnou cenu
HECHT 9555

HECHT 9555

Přidáno: 27. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Nelze zprovoznit, budu vracet.
HECHT 9014

super

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Leontino

Přidáno: 24. prosince 2022

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Z důvodu pozdějšího dodání zboží,vyskoušeno jen částečně
  • Zatím v pohodě

Ukáže až čas

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Antvera

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v Českázahrada.cz

Velmi účinný stroj za dobrou cenu a dopravu zdarma s dárky řetězy a 2 litry motorového oleje, slušný výkon motoru, který se velmi dobře startuje. Ovládání jednoduché a bezchybné. Nejlépe se mi pracovalo při zařazené 3.rychlosti. Když jsem použil sněhové řetězy, bylo potřeba pneu nafoukat na 3 atm ať neprokluzují řetězy na pneu. Zvládli jsme i vrstvu sněhu 40cm. Komínkem ,který se mohl ručně otáčet odlétával sníh do 5 m, což bohatě stačilo. Výborně !!!

STIGA ST 4262 P

STIGA ST 4262 P

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v Jarabák.cz

• Zatím nevím, ještě jsem nepoužil.

Místo Stigy my byla nabídnuta Vega. Přijal jsem.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25